Získajte prehľad vo svojich bločkoch

Spravujte si bločky v aplikácii eBločky. Uľahčí vám šetrenie aj reklamácie

Získajte prehľad vo svojich výdavkoch a archivujte bločky z nákupu elektronicky. Bezplatná aplikácia eBločky vytvorí kópiu dokladu vďaka QR kódu, eviduje vaše výdavky a upozorní vás na koniec záruky.

Vďaka aplikácii eBločky bude ukladanie pokladničných blokov rýchle a jednoduché. Stačí, ak pomocou skenera nasnímate QR kód z papierového bločku. Po nasnímaní sa doklad automaticky uloží do vášho zoznamu v digitálnej podobe. Elektronická kópia obsahuje rovnaké informácie ako papierový blok a plne nahrádza originál, napríklad v prípade reklamácie. Všetky pokladničné bloky tak môžete bezpečne a prehľadne archivovať vo svojom mobile. Aplikácia má neobmedzenú kapacitu a spĺňa najvyššie štandardy bezpečnosti údajov.

Získajte prehľad o svojich výdavkoch

Aplikácia na základe naskenovaných bločkov vytvorí prehľad vašich denných, týždenných a mesačných výdavkov. Spracovanie výdavkov prebieha automaticky a vy tak budete vždy vedieť, koľko ste v danom období utratili. Využiť môžete aj funkciu denného, týždenného a mesačného limitu. V prehľadnom grafe nájdete všetky informácie o utratenej čiastke, priemerných výdavkoch aj o tom, ako si vediete so svojím rozpočtom. Vďaka starostlivej kontrole platieb dokázali používatelia našej aplikácie ušetriť viac ako 20 – 30 % svojich zvyčajných výdavkov.

 

 

eBločky postrážia záručnú dobu za vás

Sledovanie záruky je bezpochyby dôležité. Čo však v prípade, že na koniec záruky zabudnete, alebo stratíte doklad o kúpe? Aplikácia eBločky vám pomôže nielen s bezpečným uchovaním dokladu, ale aj so strážením záručnej doby. Jej dĺžku nastavíte manuálne pri každom bločku podľa potreby. Ak sa neskôr rozhodnete predĺžiť záruku na zakúpený tovar, časový údaj môžete dodatočne upraviť. Aplikácia eBločky vám končiacu záruku včas pripomenie. Blok môžete navyše kedykoľvek vytlačiť priamo z mobilu alebo web stránky. Kópia obsahuje QR kód, ktorý si predajca môže overiť na Finančnej správe.

 

Všetko pre jednoduchú organizáciu zoznamu

Informácie v naskenovaných bločkoch môžete rozšíriť o poznámku, ktorá vám uľahčí prehľad v archivovaných dokladoch. Okrem toho môžete ku každému bločku priložiť až 4 fotografie. Uložte si fotku zakúpeného tovaru pre ľahkú orientáciu v zozname alebo do galérie vložte fotografiu originálneho bloku pre prípad, že by ho predajca vyžiadal pri reklamácii. Všetky funkcie vrátane ukladania fotografií sú v aplikácii bezplatné.

Bloček bez QR kódu? Vkladajte výdavky manuálne

Nedostali ste bloček k nákupu alebo chcete do výdavkov zaradiť doklad bez QR kódu? Žiadny problém. S manuálnym vkladaním bločku môžete do aplikácie eBločky vložiť aj doklady, ktoré nezahŕňajú QR kód. Prehľady výdavkov budú vďaka tejto funkcii ešte presnejšie, nakoľko sem môžete zaradiť aj platby cez internet, nákupy na faktúru či pravidelné splátky. eBločky vám pomôžu s ukladaním bločkov za každý nákup a sprehľadnia vaše výdaje.

Tip: prečítajte si aj o ďalších užitočných aplikáciách pre správu vášho rozpočtu.

 

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Návrat hore
Scroll to Top